Serwis zdrowie.pap.pl

O portalu

Serwis Zdrowie jest portalem edukacyjnym, którego celem jest podniesienie wiedzy na temat zdrowego trybu życia i możliwości zapobiegania chorobom. Jest BEZPŁATNY, a jego treści, zdjęcia, infografiki, rysunki, grafiki i filmy mogą być za darmo pobierane i publikowane na stronach internetowych, blogach, w biuletynach, pismach i wszelkich innych mediach.

W przestrzeni publicznej pojawia się coraz więcej treści dotyczących zdrowego stylu życia. Często jednak brakuje rzetelnej informacji. Wyszukiwarki internetowe oraz istniejące portale często oferują informacje pobieżne, fragmentaryczne, o charakterze marketingowym lub sensacyjnym.

Serwis Zdrowie, redagowany przez dziennikarzy Polskiej Agencji Prasowej przy współpracy z autorytetami w dziedzinie medycyny i nauk pokrewnych, bazuje wyłącznie na wiadomościach pozyskanych od uznanych ekspertów w dziedzinie medycyny, psychologii, ochrony środowiska oraz z publikacji naukowych o ugruntowanej pozycji. Misją zespołu pracującego nad serwisem jest przekazywanie rzetelnej wiedzy na temat tego, jak chronić się przed chorobami oraz urazami i co robić, by w razie choroby czy urazu skutecznie wspomóc terapię.

Serwis Zdrowie jest finansowany ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Najnowsze

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.