Serwis zdrowie.pap.pl

Redakcja

Portal Serwis Zdrowie został zlecony Polskiej Agencji Prasowej S.A. przez Ministerstwo Zdrowia w ramach realizacji zadania z zakresu zdrowia publicznego: Upowszechnienie wiedzy na temat powiązań między różnymi zagrożeniami dla zdrowia lub korelującymi czynnikami ryzyka i chroniącymi.

Redaktor prowadząca portalu:

Justyna Wojteczek
j.wojteczek@pap.pl

Redakcja portalu:

Anna Piotrowska
a.piotrowska@pap.pl

Wiktor Szczepaniak
w.szczepaniak@pap.pl

Monika Wysocka
m.wysocka@pap.pl 

Administracja i multimedia:

Adam Ziemienowicz
a.ziemienowicz@pap.pl

Zlecający:

Ministerstwo Zdrowia
ul. Miodowa 15
00-952 Warszawa
tel. +48 22 634 96 00
kancelaria@mz.gov.pl

Wydawca:

Polska Agencja Prasowa S.A
ul. Bracka 6/8
00-502 Warszawa
tel. +48 22 509 22 22
zdrowie@pap.pl

Najnowsze

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.