Bądź zawsze na bieżąco
z Serwisem Zdrowie!

Zapisz się na nasze powiadomienia, a nie ominie Cię nic, co ważne i intrygujące w tematyce zdrowia.

Justyna Wojteczek
redaktor naczelna zdrowie.pap.pl

Do góry
04.09.2023 , 11:01 Aktualizacja: 04.09.2023, 11:17
Materiał partnerski

Eksperci o psychiatrii w POZ podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu

Jak co roku zespół Angelini Pharma Polska weźmie udział w Forum Ekonomicznym w Karpaczu. Już teraz organizatorzy zapraszają na panel 6 września 2023 r., o godz. 17:15 pt. „Po 365 dniach wdrożenia opieki koordynowanej w POZ. Co dalej? Czy nadszedł już czas na wsparcie psychiatrii?”.

5 września rozpoczyna się 23. Forum Ekonomiczne w Karpaczu. Agnieszka Leszczyńska, prezes Angelini Pharma Polska, weźmie w nim udział w debacie na temat opieki koordynowanej w podstawowej opiece zdrowotnej.

W rozmowie z Jakubem Gierczyńskim z Państwowego Zakładu Higieny zwraca uwagę na konieczność zwrócenia uwagi na pacjentów z depresją, którzy przychodzą do lekarza pierwszego kontaktu. Jej zdaniem lekarz POZ musi diagnozować i leczyć depresję. Opowiada o narzędziu, które ułatwi tę pracę.

Źródło materiału partnerskiego: Angelini Pharma Polska.

Copyright

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki wideo) zamieszczone w portalu "Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Za materiał opublikowany jako "informacja prasowa" w „Serwisie Zdrowie. Postaw na Wiedzę!” odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jej nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji prasowej”. Wszystkie materiały opublikowane w Serwisie Zdrowie mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. Zdjęcie załączone do informacji prasowej można bezpłatnie wykorzystać wyłącznie z treścią niniejszej informacji. Materiały oznaczone jako „materiał partnerski” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami, instytucjami lub organizacjami w ramach umów na obsługę medialną. „Portal Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę” ma charakter informacyjno-edukacyjny i nie może być traktowany jako źródło porad medycznych. W sytuacji problemów ze zdrowiem należy udać się po pomoc do odpowiedniego profesjonalisty medycznego.
Id materiału: 3349

TAGI:

Najnowsze

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi - materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń.

Postaw na wiedzę!

Regulamin

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.