-
Alergia na pyłki: sposoby na łzawiące i szczypiące oczy
Zamiast cieszyć się wiosną i latem alergicy często ukrywają się w tym czasie w domu. Podczas pylenia ich oczy łzawią, swędzą, są zaczerwienione i podrażnione. Można skutecznie łagodzić te mało przyjemne objawy.
-
Pogoda dla alergików w komputerze
Pod koniec lutego zaczęły pylić leszczyna i olcha - dla alergików zaczął się trudny czas. Łatwiej go przetrwają, jeśli w aplikacji w telefonie lub na specjalnych stronach w internecie sprawdzą stężenie pyłków w konkretnej porze dnia i dostosują do tego dawkowanie leków.
NAJNOWSZE
-
Czy cyfrowy detoks działa?
Niektóre badania pokazują wręcz zbawienne dla psychiki efekty odstawienia internetu czy tylko mediów społecznościowych. Sprawa jest jednak bardziej złożona. Choć na cudowną poprawę raczej nie każdy będzie mógł liczyć, to mądre korzystanie z internetu może psychice pomóc.
-
Demencja przed 65. rokiem życia to realny problem, który wymaga zaopiekowania
-
Probiotyki pomagają odbudować florę jelitową po kolonoskopii
-
Książka słuchana a czytana. Co lepiej działa na mózg?
-
Szczepienia mogą dawać więcej korzyści niż tylko ochronę przed infekcjami