-
Kobiety dla kobiet. Co myślą artystki o pracy nad „Kalendarzem Artystycznym”?
Materiał promocyjnyMarka Gedeon Richter Polska ponownie połączyła siły z Andrzejem Pągowskim, tworząc kolejną edycję „Kalendarza Artystycznego”. W tym roku słynny grafik do współpracy zaprosił dwie artystki: Joannę Szumską i Renatę Magdę, które wspólnie z nim stworzyły portrety kobiet, w roli czterech żywiołów. Efektem jest zachwycający zbiór unikalnych dzieł sztuki.
-
Cytologia jest cool!
Polki wiedzą, że regularnie wykonywana cytologia może ustrzec przed rakiem, ale wiele z nich nie stosuje tej wiedzy w praktyce. A cytologia jest badaniem bezpłatnym, dostępnym, zabierającym mało czasu i wystarczy ją wykonywać raz na trzy lata!
NAJNOWSZE
-
Mikroplastik może szkodzić układowi krążenia
Nowe badania wskazują na kolejne potencjalne zagrożenie ze strony mikroplastiku. Naukowcy odkrywają związki obecności tych cząstek w organizmie z większym ryzykiem miażdżycy, zawałów czy udarów.
-
Boso i zdrowo
-
Nadmierna ekscytacja meczem finałowym może skończyć się problemami ze zdrowiem
-
Kremy z SPF-em to nie jedyna ochrona przed czerniakiem
-
Eplety - przyszłość transplantologii