Bądź zawsze na bieżąco
z Serwisem Zdrowie!

Zapisz się na nasze powiadomienia, a nie ominie Cię nic, co ważne i intrygujące w tematyce zdrowia.

Justyna Wojteczek
redaktor naczelna zdrowie.pap.pl

Do góry
02.06.2017 , 16:29 Aktualizacja: 28.08.2019, 16:42

Znamy zasady zdrowego stylu życia, ale ich nie stosujemy

Niemal wszyscy wiedzą, jakie są zasady zdrowego stylu życia. Problem w tym, że wciąż niewielu z nas wprowadza je w czyn. O tym, jak warto komunikować prozdrowotne treści i na co zwracać uwagę, dyskutowali eksperci.

Dowiedz się, jaką rolę grają emocje w tym, by zmienić styl życia i dlaczego tak wielkim problemem dla lekarzy, a przede wszystkim pacjentów, jest nieprzestrzeganie zaleceń lekarskich.

Panel odbył się podczas konferencji "Ograniczanie otyłości wśród dzieci w Polsce - efektywna polityka". 

Wzięli w nim udział: prof. Anna Fijałkowska z Instytutu Matki i Dziecka, dr Joan Breda z WHO, dr Anna Januszewska z Instytutu Psychodietetyki, Dorota Kleszczewska z Instytutu Matki i Dziecka oraz Justyna Wojteczek z Serwisu Zdrowie wydawanego przez PAP.

jw, zdrowie.pap.pl 

Copyright

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki video) zamieszczone w portalu "Serwis Zdrowie" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

Id materiału: 297

Najnowsze

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi - materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń.

Postaw na wiedzę!

Regulamin

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.