Bądź zawsze na bieżąco
z Serwisem Zdrowie!

Zapisz się na nasze powiadomienia, a nie ominie Cię nic, co ważne i intrygujące w tematyce zdrowia.

Justyna Wojteczek
redaktor naczelna zdrowie.pap.pl

Zapisz się na newsletter
Do góry


30.01.2023 , 10:38 Aktualizacja: 30.01.2023, 10:45

Dziennikarka serwisu Zdrowie PAP z nagrodą!

Monika Wysocka

Nasza dziennikarka Beata Igielska zajęła II miejsce w konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2022 w kategorii Internet. Popularność tej ścieżki przekazu treści potwierdza rekordowa liczba zgłoszeń - 711 artykułów.

zdj. archiwum własne zdj. archiwum własne

W przypadku Beaty Igielskiej Jury doceniło „wysoki poziom podejmowanych tematów prozdrowotnych oraz ich walory edukacyjne i informacyjne oparte na medycynie faktu, a także przystępność przekazu i znaczenie dla zdrowia publicznego”.

Konkurs Dziennikarz Medyczny Roku od 15 lat jest organizowany przez  Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia.

Jego wyniki są ogłaszane w czasie Konferencji Noworocznej, na którą do Warszawy przyjeżdżają przedstawiciele mediów ze wszystkich niemal regionów kraju, podejmujący w swoich materiałach: w prasie, radio, telewizji i Internecie tematy zdrowia. 

Tytułem Dziennikarza Medycznego 2022 w kategorii Internet podzieliły się ex aequo – red. Karina Konieczna, Fakt.pl oraz red. Anna Zimny-Zając, Medonet.pl.

Gratulujemy!
 

Copyright

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki wideo) zamieszczone w portalu "Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Treści publikowane na portalu „Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę!” mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media pod warunkiem spełnienia postanowień regulaminu „Serwisu Zdrowie. Postaw na Wiedzę!”. „Portal Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę” ma charakter informacyjno-edukacyjny i nie może być traktowany jako źródło porad medycznych. W sytuacji problemów ze zdrowiem należy udać się po pomoc do odpowiedniego profesjonalisty medycznego.
Id materiału: 2874

TAGI:

Najnowsze

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi - materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń.

Postaw na wiedzę!

Regulamin

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.