Bądź zawsze na bieżąco
z Serwisem Zdrowie!

Zapisz się na nasze powiadomienia, a nie ominie Cię nic, co ważne i intrygujące w tematyce zdrowia.

Justyna Wojteczek
redaktor naczelna zdrowie.pap.pl

Do góry
23.12.2022 , 14:20 Aktualizacja: 23.12.2022, 14:23
Informacja prasowa

Gwiazdka z Fundacją Neuropozytywni

Padaczka to jedna z najczęstszych chorób neurologicznych. W Polsce na padaczkę choruje ok 300 tysięcy osób – wiele z nich doświadcza stygmatyzacji i wykluczenia na wielu poziomach życia. Często nie są w stanie walczyć o swoje prawa. Potrzebują szerokiego wsparcia i poczucia akceptacji społecznej, by zaakceptować siebie i podjąć walkę o swoje prawa.

Materiały prasowe Fundacji Neuropozytywni Materiały prasowe Fundacji Neuropozytywni

Aby odczarować padaczkę i zwiększyć świadomość społeczną związana z epilepsją Fundacja NeuroPozytywni stworzyła kampanię „Gwiazdka z Epi”. Tak zachęca do udziału w niej: „Hej hej! Święta, Święta...Czego życzycie sobie, bliskim - a może nam? Napiszcie na stronie http://padaczka.com/wyslij-zyczenia/ . Opublikujemy i na stronie i na funpage FB, na instagramie. 
Pamiętajcie, każdy post zwiększa świadomość tego czym jest padaczka i - że osoby z padaczką, odpowiednio leczone, mogą normalnie żyć! Zróbmy to razem! Wiedza to życie„– FB NeuroPozytywni.

Źródło informacji prasowej: Fundacja Neuropozytywni.
 

Copyright

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki wideo) zamieszczone w portalu "Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Za materiał opublikowany jako "informacja prasowa" w „Serwisie Zdrowie. Postaw na Wiedzę!” odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jej nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji prasowej”. Wszystkie materiały opublikowane w Serwisie Zdrowie mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. Zdjęcie załączone do informacji prasowej można bezpłatnie wykorzystać wyłącznie z treścią niniejszej informacji. Materiały oznaczone jako „materiał partnerski” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami, instytucjami lub organizacjami w ramach umów na obsługę medialną. „Portal Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę” ma charakter informacyjno-edukacyjny i nie może być traktowany jako źródło porad medycznych. W sytuacji problemów ze zdrowiem należy udać się po pomoc do odpowiedniego profesjonalisty medycznego.
Id materiału: 2788

TAGI:

Najnowsze

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi - materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń.

Postaw na wiedzę!

Regulamin

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.