Bądź zawsze na bieżąco
z Serwisem Zdrowie!

Zapisz się na nasze powiadomienia, a nie ominie Cię nic, co ważne i intrygujące w tematyce zdrowia.

Justyna Wojteczek
redaktor naczelna zdrowie.pap.pl

Do góry
12.09.2023 , 15:17 Aktualizacja: 13.09.2023, 16:26
Materiał partnerski

Innowacje w medycynie: zapraszamy na transmisję debaty

W co warto inwestować w medycynie? M.in. na to pytanie postarają się odpowiedzieć eksperci podczas debaty 13 września br, w Centrum Prasowym PAP. Organizatorem wydarzenia jest Puls Medycyny, a portal Serwis Zdrowie będzie je transmitować. Start: godz. 14.00.

Infografika - organizator konferencji Infografika - organizator konferencji

W związku z nieuchronnym deficytem finansów i kadr trzeba szukać rozwiązań, które z jednej strony będą optymalizować pracę zespołów terapeutycznych, a z drugiej - poprawią opiekę nad pacjentem. 

O tym, jak najlepiej zarządzać budżetem na leczenie, w jakie innowacyjne rozwiązania inwestować, jak zapewnić nowoczesne leczenie pacjentom, jakimi rozwiązaniami wspierać personel medyczny, mówić będą:

  • prof. Marcin Czech, prezes Polskiego Towarzystwa Farmakoekonomicznego;
  • Kamila Król, podsekretarz stanu Ministerstwa Rozwoju i Technologii;
  • Jan Pachocki, prezes zarządu Fundacji Telemedyczna Grupa Robocza;
  • dr hab. Paweł Ptaszyński, prof. UM w Łodzi, pełnomocnik rektora ds. Kampusu Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, zastępca dyrektora ds. Medyczno-Organizacyjnych w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Tomasz Zieliński, wiceprezes zarządu Federacji Związków Pracodawców Ochrony Zdrowia Porozumienie Zielonogórskie, wiceprezes zarządu Polskiej Izby Informatyki Medycznej.

Spotkanie poprowadzi red. Emilia Grzela z Pulsu Medycyny.

jw, zdrowie.pap.pl

Copyright

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki wideo) zamieszczone w portalu "Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Za materiał opublikowany jako "informacja prasowa" w „Serwisie Zdrowie. Postaw na Wiedzę!” odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jej nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji prasowej”. Wszystkie materiały opublikowane w Serwisie Zdrowie mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. Zdjęcie załączone do informacji prasowej można bezpłatnie wykorzystać wyłącznie z treścią niniejszej informacji. Materiały oznaczone jako „materiał partnerski” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami, instytucjami lub organizacjami w ramach umów na obsługę medialną. „Portal Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę” ma charakter informacyjno-edukacyjny i nie może być traktowany jako źródło porad medycznych. W sytuacji problemów ze zdrowiem należy udać się po pomoc do odpowiedniego profesjonalisty medycznego.
Id materiału: 3375

Najnowsze

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi - materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń.

Postaw na wiedzę!

Regulamin

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.