Bądź zawsze na bieżąco
z Serwisem Zdrowie!

Zapisz się na nasze powiadomienia, a nie ominie Cię nic, co ważne i intrygujące w tematyce zdrowia.

Justyna Wojteczek
redaktor naczelna zdrowie.pap.pl

Zapisz się na newsletter
Do góry


07.10.2021 , 14:47 Aktualizacja: 21.10.2021, 16:05

O co chodzi w Europejskiej Unii Zdrowotnej?

Pierwsze spotkanie z cyklu „Środy o Zdrowiu z Komisją Europejską”, który realizują dziennikarze Serwisu Zdrowie PAP we współpracy z Przedstawicielstwem KE w Polsce, już za nami. Zapraszamy do obejrzenia pełnego zapisu wideo z tego wydarzenia. Można się z niego dowiedzieć m.in. w jakim celu został niedawno powołany Europejski Urząd ds. Gotowości i Reagowania na wypadek Stanu Zagrożenia Zdrowia (HERA), a także jak będzie wyglądać jego współpraca z Europejską Agencją Leków (EMA) i Europejskim Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC).

O tych wszystkich kwestiach Justyna Wojteczek, redaktor prowadząca Serwisu Zdrowie, rozmawiała z dr. Andrzejem Rysiem, dyrektorem ds. systemów opieki zdrowotnej, produktów medycznych i innowacji z Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności w Komisji Europejskiej.

Zobacz nagranie całej rozmowy na ten temat. 

vik, zdrowie.pap.pl 

Copyright

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki video) zamieszczone w portalu "Serwis Zdrowie" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

Id materiału: 2194

TAGI:

Najnowsze

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi - materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń.

Postaw na wiedzę!

Regulamin

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.