Bądź zawsze na bieżąco
z Serwisem Zdrowie!

Zapisz się na nasze powiadomienia, a nie ominie Cię nic, co ważne i intrygujące w tematyce zdrowia.

Justyna Wojteczek
redaktor naczelna zdrowie.pap.pl

Do góry
22.05.2023 , 15:04 Aktualizacja: 22.05.2023, 15:26
Materiał partnerski

„Pacjent w centrum uwagi” - nie tylko postulat, ale i konieczność

Naszym celem jest stworzenie seniorom przestrzeni, w której będą mogli czuć się swobodnie, widywać się i wymieniać doświadczeniami, wspólnie zdobywać nową wiedzę i umiejętności – przekonuje Elżbieta Łacina, prezeska DOZ Fundacji, podczas III Ogólnopolskiego Kongresu „Pacjent w Centrum Uwagi” zorganizowanego przez DOZ S.A.

Infografika organizatora wydarzenia Infografika organizatora wydarzenia

Trend demograficzny jest jasny - jako społeczeństwo będziemy się starzeć, co wymagać będzie zarówno zapewnienia seniorom odpowiedniej infrastruktury czy opieki, jak i zmiany ich statusu w społeczeństwie.

- Osoby starsze, podobnie jak ludzie w innych kategoriach wiekowych, mają takie same potrzeby: aktywnego spędzania czasu, spotykania bliskich i przyjaciół, angażowania się w kolejne inicjatywy - mówiła Elżbieta Łacina.

 

Źródło materiału partnerskiego: PAP MediaRoom
 

Copyright

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki wideo) zamieszczone w portalu "Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Za materiał opublikowany jako "informacja prasowa" w „Serwisie Zdrowie. Postaw na Wiedzę!” odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jej nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji prasowej”. Wszystkie materiały opublikowane w Serwisie Zdrowie mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. Zdjęcie załączone do informacji prasowej można bezpłatnie wykorzystać wyłącznie z treścią niniejszej informacji. Materiały oznaczone jako „materiał partnerski” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami, instytucjami lub organizacjami w ramach umów na obsługę medialną. „Portal Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę” ma charakter informacyjno-edukacyjny i nie może być traktowany jako źródło porad medycznych. W sytuacji problemów ze zdrowiem należy udać się po pomoc do odpowiedniego profesjonalisty medycznego.
Id materiału: 3136

Najnowsze

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi - materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń.

Postaw na wiedzę!

Regulamin

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.