Bądź zawsze na bieżąco
z Serwisem Zdrowie!

Zapisz się na nasze powiadomienia, a nie ominie Cię nic, co ważne i intrygujące w tematyce zdrowia.

Justyna Wojteczek
redaktor naczelna zdrowie.pap.pl

Zapisz się na newsletter Pobierz powiadomienia
Do góry

Serwis zdrowie.pap.pl

15.11.2021 , 19:10 Aktualizacja: 19.11.2021, 16:28

Szczepienia w czasie pandemii. Gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy, czego możemy się spodziewać?

Szybko przyrastająca krzywa zakażeń SARS-CoV-2 w krajach UE/EOG i utrzymujący się powolny trend wzrostowy zgonów z powodu COVID-19 – relacjonuje ECDC w datowanym na 11 listopada tego cotygodniowym raporcie. O tym, czego możemy się spodziewać i czym dysponujemy w walce z pandemią dyskutować będzie dwoje wybitnych ekspertów w dziedzinie epidemiologii i chorób zakaźnych podczas kolejnego spotkania z cyklu Środy o zdrowiu z Komisją Europejską. Odbędzie się ono już w tym tygodniu – 17 listopada o godz. 11.00.

© European Union, 2020 © European Union, 2020

Gośćmi tego spotkania będą: 

  • prof. Joanna Zajkowska, specjalistka chorób zakaźnych, epidemiologii i zdrowia publicznego, zastępca ordynatora Kliniki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz 
  • dr Piotr Kramarz, specjalista chorób zakaźnych i medycyny rodzinnej, zastępca kierownika działu doradztwa naukowego w European Centre for Disease Prevention and Control (ECDC).

Trwające około godziny spotkanie będzie transmitowane na portalu Serwis Zdrowie, a zarejestrowani dziennikarze (link do rejestracji: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_HOfyVk_mS4qqG8fb3S1VTw) będą mogli zadawać pytania.

jw, zdrowie.pap.pl


 

Id materiału: 2224

TAGI:

Najnowsze

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi - materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń.

Postaw na wiedzę!

Regulamin

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.