Bądź zawsze na bieżąco
z Serwisem Zdrowie!

Zapisz się na nasze powiadomienia, a nie ominie Cię nic, co ważne i intrygujące w tematyce zdrowia.

Justyna Wojteczek
redaktor naczelna zdrowie.pap.pl

Do góry
03.07.2023 , 14:26 Aktualizacja: 03.07.2023, 14:30

COVID-19: profilaktyka, leczenie, konsekwencje – cykl trzech webinarów

Co kryje się pod pojęciem post-COVID? Kto narażony jest najbardziej na ryzyko wystąpienia tego zespołu? Czy ciężki przebieg choroby zwiększa ryzyko wystąpienia tych dolegliwości? Jakie dysfunkcje organizmu powoduje i jakie objawy mogą o nim świadczyć? To jedne z wielu pytań, z którymi zmierzą się specjaliści w cyklu „Eksperckich rozmów PAP”.

Infografika PAP Infografika PAP

Do studia zaprosiliśmy: prof. Andrzeja M. Fala z Polskiego Towarzystwa Zdrowia Publicznego, biologa prof. Piotra Rzymskiego z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz dr Michała Sutkowskiego z Kolegium Lekarzy Rodzinnych.

Rozmowy wyemitujemy w dniach: 5, 12 i 19 lipca o godz. 10.00. Transmisja dostępna będzie na naszej stronie: https://zdrowie.pap.pl.

Eksperci w trzech odcinkach odpowiedzą m.in. na pytania, w którym momencie epidemii jesteśmy i co może czekać nas w najbliższej przyszłości. Jaki wariant wirusa SARS-CoV-2 w tej chwili dominuje oraz jakimi środkami dysponujemy w walce z COVID-19? 

Partnerem cyklu jest Pfizer Polska.

tor, zdrowie.pap.pl
 

Copyright

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki wideo) zamieszczone w portalu "Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Treści publikowane na portalu „Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę!” mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media pod warunkiem spełnienia postanowień regulaminu „Serwisu Zdrowie. Postaw na Wiedzę!”. „Portal Serwis Zdrowie. Postaw na Wiedzę” ma charakter informacyjno-edukacyjny i nie może być traktowany jako źródło porad medycznych. W sytuacji problemów ze zdrowiem należy udać się po pomoc do odpowiedniego profesjonalisty medycznego.
Id materiału: 3239

Najnowsze

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi - materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń.

Postaw na wiedzę!

Regulamin

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.