Bądź zawsze na bieżąco
z Serwisem Zdrowie!

Zapisz się na nasze powiadomienia, a nie ominie Cię nic, co ważne i intrygujące w tematyce zdrowia.

Justyna Wojteczek
redaktor naczelna zdrowie.pap.pl

Do góry
05.02.2021 , 13:27 Aktualizacja: 30.04.2021, 13:01

Szczepionka mRNA przeciw COVID-19. Dlaczego jest bezpieczna i czy jest skuteczna?

W poniedziałek, 8 lutego o godz. 11.00 zapraszamy dziennikarzy na webcast pt. „Bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek mRNA”.

Grafika/PAP Grafika/PAP

Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu edukacyjnego „Zaszczepieni. Bezpieczni. Odpowiedzialni. Eksperckie rozmowy PAP”. Gośćmi Serwisu Zdrowie PAP będą:

  • prof. Joanna Zajkowska – specjalistka chorób zakaźnych, epidemiologii i zdrowia publicznego, zastępca ordynatora Kliniki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku,
  • prof. Andrzej M. Fal, specjalista chorób wewnętrznych i alergologii, kierownik Kliniki Alergologii, Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych w Szpitalu MSWiA w Warszawie.

Eksperci podejmą wyzwanie rozwiania wątpliwości dotyczących nowych szczepionek przeciw COVID-19 wytworzonych w technologii mRNA i wyjaśnią, dlaczego warto się nimi szczepić.
Rozmowa będzie transmitowana na zdrowie.pap.pl oraz pap-mediaroom.pl.

Eksperci będą odpowiadać również na Państwa pytania, dlatego zachęcamy do rejestracji pod linkiem: https://zoom.us/webinar/register/WN_rHzIGn9ZQga_GLkUeK_JCA

Pytania będzie można zadawać pisemnie podczas wydarzenia przy pomocy sesji Q&A.

Można je również przesyłać już teraz na adres: zdrowie@pap.pl

Cykl spotkań realizowany jest w ramach edukacyjnego projektu „Science will win”, którego mecenasem jest firma Pfizer.

jw

Copyright

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki video) zamieszczone w portalu "Serwis Zdrowie" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

Id materiału: 1981

Najnowsze

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi - materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń.

Postaw na wiedzę!

Regulamin

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.