Bądź zawsze na bieżąco
z Serwisem Zdrowie!

Zapisz się na nasze powiadomienia, a nie ominie Cię nic, co ważne i intrygujące w tematyce zdrowia.

Justyna Wojteczek
redaktor naczelna zdrowie.pap.pl

Do góry
09.05.2024 , 15:26 Aktualizacja: 09.05.2024, 15:32
Materiał promocyjny

American Heart of Poland ogłasza sfinalizowanie kolejnej inwestycji w Polsce

Grupa American Heart of Poland rozszerza swoją działalność w Polsce: podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach jej przedstawiciele, na czele z Adamem Szlachtą, prezesem zarządu American Heart of Poland, ogłosili przejęcie od Abris Capital Partners kontroli nad Grupą Scanmed w Polsce. W jej skład wchodzi ponad 30 placówek medycznych, w tym szpitale wielospecjalistyczne, oddziały kardiologiczne oraz sieć poradni POZ.

Fot.PAP/ M. Moryl Fot.PAP/ M. Moryl

„Fundamentem strategii naszej marki jest nieustanne zwiększanie dostępności do profesjonalnej opieki medycznej w Polsce: nie tylko w największych miastach, ale również w mniejszych ośrodkach. Sfinalizowanie fuzji to kolejny, znaczący krok w tym kierunku” - powiedział Adam Szlachta.

Zdaniem eksperta, publiczna i prywatna opieka medyczna nie muszą stanowić dla siebie konkurencji - działalność American Heart of Poland wskazuje, że oba systemy mogą doskonale się uzupełniać, z korzyścią dla wszystkich pacjentów.

W stolicy Górnego Śląska trwa kolejny EKG, najbardziej prestiżowy kongres w Europie Środkowej. Hasłem tegorocznej edycji wydarzenia jest: „Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości”.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Copyright

Za materiały sponsorowane opublikowane w Serwisie Zdrowie odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem Serwis Zdrowie PAP lub PAP MediaRoom są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.
Id materiału: 3876

Najnowsze

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi - materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń.

Postaw na wiedzę!

Regulamin

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.