Bristol Myers Squibb laureatem konkursu Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2022

Firma biofarmaceutyczna Bristol Myers Squibb znalazła się w gronie laureatów konkursu „Great Place to Work® - Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2022”, zajmując trzecie miejsce w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 500 pracowników. To już kolejne tak ważne wyróżnienie dla Bristol Myers Squibb w tym prestiżowym rankingu.

Fot. Stock
Fot. Stock

Bristol Myers Squibb  w tegorocznej edycji konkursu „Great Place to Work® - Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2022” zajęła najwyższe miejsce wśród firm farmaceutycznych oraz została wyróżniona tytułem Rzecznika Standardów Etyki. W 2010 r. i 2016 r. firma zwyciężyła w konkursie zdobywając tytuł „Najlepsze Miejsce Pracy Polska”, a w 2012 r. zajęła 3. pozycję.

Listę „Great Place to Work® - Najlepsze Miejsca Pracy Polska” tworzą firmy, które budują swoją przewagę konkurencyjną w oparciu o politykę wzajemnego zaufania i tworzenia przyjaznego miejsca pracy dla wszystkich. Co więcej, te starania są dostrzegane przez samych pracowników, którzy oceniają swoich pracodawców w anonimowej ankiecie. 

- Jestem bardzo dumny z tego wyróżnienia i chciałbym za nie podziękować naszym pracownikom, gdyż to ich opinie były tutaj kluczowe. Wyróżnienie to potwierdza, iż nasze wartości i kultura organizacyjna pomagają nam skutecznie realizować nasze zadania. Jako firma biofarmaceutyczna chcemy poprzez naukę i innowację zmieniać życie pacjentów. W pracy cenimy otwartość, zaangażowanie i współpracę, a nasz zespół cechuje się odpowiedzialnością i pasją. Sukces w konkursie GPTW jest dla nas szczególnie istotny, gdyż od listopada 2019 po połączeniu Celgene, tworzymy nową organizację - powiedział Antoni Żarski, dyrektor generalny Bristol Myers Squibb w Polsce.

Aby otrzymać certyfikat Great Place to Work® i znaleźć się w konkursie „Great Place to Work® - Najlepsze Miejsca Pracy”, firma musi zostać pozytywnie zaopiniowana przez swoich pracowników – przekroczyć w ankiecie Trust Index© próg certyfikacyjny wynoszący co najmniej 65 proc. Na finalną ocenę ma także wpływ wynik audytu kulturowego (Culture Audit™), którego wiodącymi obszarami są: skuteczne przywództwo, powszechna innowacyjność oraz przestrzeganie przez firmę swoich wartości. Pod ocenę są brane również informacje przekazane przez dział HR, ale to właśnie ocena pracowników i ich odpowiedzi w największym stopniu wpływają na to, czy zgłoszone przedsiębiorstwo ma szansę na wygraną.

Aleksandra Hałas, dyrektor HR na Polskę, Czechy i Węgry, podkreśliła, że w tym roku wynik badania Trust Index©, do którego zaproszeni zostali wszyscy pracownicy Bristol Myers Squibb, wyniósł 90 proc. 

Fot. PAP/ Wiktor Szczepaniak

Dieta ma duży wpływ na wyniki w pracy

Podpowiadamy, co należy jeść i pić, żeby poprawić swoje samopoczucie, zwiększyć efektywność i ograniczyć liczbę absencji chorobowych w pracy.

- Gratuluję i dziękuję wszystkim wspaniałym osobom za tworzenie tak wyjątkowego miejsca pracy, jakim jest Bristol Myers Squibb w Polsce. Już od ponad 25 lat jesteśmy i nadal pragniemy być firmą skupiającą utalentowanych i zaangażowanych ludzi, którzy chcą razem pracować w trosce o dobro pacjentów i którzy zarażają swoją pasją oraz determinacją. Wspólnie tworzymy wyjątkowe miejsce pracy oparte na zaufaniu  i współpracy - powiedziała Aleksandra Hałas.

Bristol Myers Squibb – firma odpowiedzialna społecznie 

Firma Bristol Myers Squibb od początku swojej obecności w Polsce mocno działa w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. W trakcie trwania pandemii COVID-19, wraz z Fundacją Bristol Myers Squibb, przekazała  łącznie 700 000 zł organizacjom pacjentów onkologicznych. Wsparła m.in. akcję ONKOTAXI, która polegała na zorganizowaniu i sfinansowaniu dowozu chorych do placówek leczniczych i udzieliła pomocy w zakupie leków oraz środków ochrony osobistej dla personelu medycznego. Bristol Myers Squibb wraz Fundacją Bristol Myers Squibb mocno zaangażowała się również w pomoc w Ukrainie, przekazując od początku wybuchu wojny kwotę ponad 1 200 000 zł oraz środki rzeczowe.

Bristol Myers Squibb aktywnie wspiera także wolontariat pracowniczy. Osoby zatrudnione w firmie mają możliwość udziału w różnego rodzaju projektach: od prowadzenia zajęć dla dzieci z zakresu promocji zdrowego stylu życia, po angażowanie się w charytatywne przedsięwzięcia na rzecz pacjentów. Przykładem takiej akcji jest projekt "Walk to Health", podczas którego pracownicy wspólnie „zbierali kroki”, przeliczane następnie na pieniądze. Pozyskane w ten sposób środki finansowe zostały przekazane na rzecz wiejskiego hospicjum.

O Bristol Myers Squibb

Bristol Myers Squibb jest globalną firmą farmaceutyczną zajmującą się odkrywaniem, opracowywaniem i dostarczaniem innowacyjnych leków pomagających w skutecznym leczeniu pacjentów z poważnymi chorobami. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat Bristol Myers Squibb zapraszamy na naszą stronę Bristol Myers Squibb Polska.

Celgene jest spółką zależną i należącą w całości do Bristol Myers Squibb Company.

Ostrzeżenie dotyczące stwierdzeń wybiegających w przyszłość – Bristol Myers Squibb

Fot. Jacek Pióro/ Zdjęcie ilustracyjne

Medycyna pracy ratuje życie

Lekarz medycyny pracy może pomóc wykryć zbyt wysoki poziom cholesterolu. Pacjent uzbrojony w wiedzę o problemie, który jeszcze nie daje objawów, ma szansę rozpocząć leczenie. Obligatoryjne badania okresowe mają sens!

Niniejsza informacja prasowa zawiera tzw. stwierdzenia wybiegające w przyszłość w rozumieniu amerykańskiej ustawy z 1995 roku o reformie postępowania sądowego w sprawach związanych 
z prywatnymi papierami wartościowymi (Private Securities Litigation Reform Act of 1995). Stwierdzenia te odnoszą się między innymi do prac badawczych i rozwojowych nad produktami farmaceutycznymi oraz do ich komercjalizacji. Wszelkie stwierdzenia, które nie dotyczą faktów historycznych, są lub mogą być uznane za stwierdzenia wybiegające w przyszłość. Owe stwierdzenia wybiegające w przyszłość oparte są na bieżących oczekiwaniach dotyczących naszych przyszłych wyników finansowych, celów i planów, i siłą rzeczy związane jest z nimi pewne ryzyko i niepewność, w tym też czynniki, które mogłyby opóźnić lub zmienić którekolwiek z nich w perspektywie kolejnych lat, które są trudne do przewidzenia i pozostają poza naszą kontrolą oraz które mogłyby być odpowiedzialne za to, że faktyczne wyniki w przyszłości będą się istotnie różnić od teraźniejszych oczekiwań. Zagrożenia, założenia i niepewności oraz inne czynniki dotyczą między innymi tego, czy wyniki negocjacji dotyczących cen i refundacji w poszczególnych krajach europejskich opóźnią lub ograniczą potencjał komercyjny leczenia lisocabtagene maraleucel (liso-cel) we wskazaniu opisanym w niniejszej informacji prasowej, jak również tego, że każde zezwolenie na dopuszczenie do obrotu może zostać przyznane z istotnymi ograniczeniami dotyczącymi stosowania leku oraz tego, że dalsza zgoda na stosowanie kandydata na lek we wskazaniu opisanym w niniejszej informacji prasowej może zależeć od weryfikacji i opisu korzyści klinicznych w badaniach potwierdzających oraz od tego, czy w przypadku rejestracji we wskazaniu opisanym w powyższej informacji prasowej przedmiotowa terapia odniesie sukces rynkowy. Nie można zagwarantować, że jakiekolwiek stwierdzenie wybiegające w przyszłość się potwierdzi. Zawarte w niniejszej informacji prasowej stwierdzenia wybiegające w przyszłość powinny być oceniane w kontekście wielu zagrożeń i niepewności mających wpływ na działalność firmy Bristol Myers Squibb oraz sytuację na rynku, szczególnie tych, które wskazano w omówieniu czynników ostrożnościowych i czynników ryzyka w sprawozdaniu rocznym firmy Bristol Myers Squibb złożonym na Formularzu 10-K za rok zakończony 31 grudnia 2019 roku, w naszych sprawozdaniach kwartalnych składanych na Formularzu 10 Q, w sprawozdaniach bieżących składanych na Formularzu 8 K oraz innych dokumentach składanych w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (ang. Securities and Exchange Commission). Stwierdzenia wybiegające w przyszłość zawarte w niniejszym dokumencie mają zastosowanie wyłącznie w dniu publikacji niniejszego dokumentu i o ile obowiązujące prawo nie stanowi inaczej, Bristol-Myers Squibb nie przyjmuje na siebie żadnego zobowiązania do publicznego aktualizowania jakichkolwiek stwierdzeń wybiegających w przyszłość w wyniku uzyskania nowych informacji, wystąpienia określonych zdarzeń w przyszłości, zmiany okoliczności ani z innych przyczyn. 

Kontakt: 
Elżbieta Łapot  - Senior Manager Market Access
Tel: 48 608 555 613

Źródło informacji prasowej: Bristol Myers Squibb

Uwaga! Uwaga! Za materiał opublikowany jako "informacja prasowa" w Serwisie Zdrowie odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jej nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji prasowej”. Wszystkie materiały opublikowane w Serwisie Zdrowie mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

ZOBACZ PODOBNE

  • Fot. PAP - kadr z filmu

    Sanofi: w ciągu ostatnich 50 lat szczepionki ocaliły ponad 150 milionów ludzi

    Materiał promocyjny

    „Kluczowe jest przyjęcie proaktywnego podejścia w ramach systemu opieki zdrowotnej, koncentrując się na zapobieganiu chorobom, a nie czekaniu na leczenie po ich wystąpieniu. ” - powiedziała Goze Umurhan, General Manager Vaccines, Central & South Europe MCO, Sanofi.

  • zdj.AdobeStock

    Świat wspiera Afrykę w walce z małpią ospą

    Epidemia mpox w Afryce to stan zagrożenia zdrowia publicznego o znaczeniu międzynarodowym (PHEIC) – ogłosiła Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). To najwyższy poziom alarmu zgodnie z Międzynarodowymi Przepisami Zdrowotnymi (IHR). Aby wesprzeć kraje afrykańskie w walce z epidemią, Komisja Europejska koordynuje zakup i darowiznę 215 tys. dawek szczepionki.

  • zdj. pexels

    Co może oznaczać ból żeber przy dotyku?

    Materiał promocyjny

    Żebra to istotna część układu szkieletowego człowieka. Ich głównym zadaniem jest ochrona narządów klatki piersiowej, takich jak serce i płuca. Odgrywają też rolę w procesie oddychania – stanowią miejsce przyczepu mięśni odpowiedzialnych za ruchy oddechowe, a także umożliwiają zmiany objętości klatki piersiowej.

  • zdj.P.Werewka

    Techniki wspomaganego rozrodu nie wywołują raka u dzieci

    Wokół technik wspomaganego rozrodu (assisted reproductive technology, ART) narosło wiele mitów. Z jednym z nich, dotyczącym zwiększonej zapadalności na nowotwory dzieci urodzonych z ich pomocą, rozprawili się francuscy badacze. 

NAJNOWSZE

  • PAP/P. Werewka

    Uzależnienia u dzieci i młodzieży – na co należy zwrócić uwagę?

    Za występowanie uzależnień wśród dzieci i młodzieży w dużej mierze odpowiadają czynniki środowiskowe, czyli to, co dzieje się w najbliższym otoczeniu tych dzieci. Nastolatki przyznają, że sięgają po substancje psychoaktywne albo z ciekawości albo dlatego, że nie radzą sobie ze stresem, z wyzwaniami, że czują się samotni, przeciążeni presją wywieraną przez osoby dorosłe. O tym jakie są objawy uzależnienia u dziecka czy nastolatka - wyjaśnia dr n. med. Aleksandra Lewandowska, ordynator oddziału psychiatrycznego dla dzieci w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi, konsultant krajowa w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży.

  • Sprawdź, czy nie tracisz wzroku – prosty test

  • Kiedy zacząć myć zęby dziecku?

  • Niejadki. Kiedy trudności w jedzeniu mają podłoże sensoryczne

  • HIV: kiedyś drżeliśmy, dziś ignorujemy

  • Adobe Stock

    CRM – zespół sercowo-nerkowo-metaboliczny. Nowe spojrzenie na szereg schorzeń

    Na każdego pacjenta z problemami sercowo-naczyniowymi należy spojrzeć szeroko i badać go także pod kątem cukrzycy i choroby nerek – przestrzegają specjaliści. Jak tłumaczą, mechanizmy leżące u podstaw tych chorób są ze sobą powiązane i wzajemnie się napędzają. W efekcie jedna choroba przyczynia się do rozwoju kolejnej.

  • Kobiety żyją dłużej – zwłaszcza w Hiszpanii

  • Badania: pozytywne nastawienie do starości wiąże się z lepszym zdrowiem w późnym wieku