Bądź zawsze na bieżąco
z Serwisem Zdrowie!

Zapisz się na nasze powiadomienia, a nie ominie Cię nic, co ważne i intrygujące w tematyce zdrowia.

Justyna Wojteczek
redaktor naczelna zdrowie.pap.pl

Zapisz się na newsletter
Do góry


19.02.2021 , 16:20 Aktualizacja: 30.04.2021, 13:01

Zapraszamy na webcast dotyczący planu szczepień przeciw COVID-19

Dlaczego szczepimy się w określonych ramach czasowych i na jakiej podstawie zostały one doprecyzowane? Jakie korzyści odnosimy ze szczepień przeciw COVID-19 w technologii mRNA? Na te i wiele innych pytań dotyczących trwającej właśnie, wyjątkowej akcji szczepień można będzie uzyskać odpowiedź w poniedziałek 22 lutego, podczas edukacyjnego webcastu z udziałem ekspertów. Zapraszamy do jego oglądania online od godziny 11.00.

Będzie to trzecie spotkanie z cyklu „Zaszczepieni. Bezpieczni. Odpowiedzialni. Eksperckie rozmowy PAP”. 

Gośćmi Serwisu Zdrowie PAP będą:

  • Prof. Andrzej M. Fal – specjalista chorób wewnętrznych i alergologii, kierownik Kliniki Alergologii, Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych w Szpitalu MSWiA w Warszawie;
  • Lek. Anna Krzyszowska-Kamińska – specjalistka medycyny rodzinnej.

Podczas webcastu eksperci przedstawią m.in. informacje dotyczące wymiernych korzyści, które odnosimy ze szczepień. Ponadto, uczestnicy dowiedzą się dlaczego szczepimy się w określonych ramach czasowych i na jakiej podstawie zostały one doprecyzowane. Poruszony zostanie również wątek roli mediów w przekazywaniu społeczeństwu rzetelnych informacji na temat pandemii oraz związanej z nią akcji szczepień przeciw COVID-19. 

Rozmowa będzie transmitowana na żywo na stronach internetowych zdrowie.pap.pl i pap-mediaroom.pl, a także za pośrednictwem aplikacji Zoom.

Eksperci będą odpowiadać również na pytania dziennikarzy, dlatego zachęcamy przedstawicieli mediów do rejestracji swojego udziału w spotkaniu pod tym LINKIEM. Pytania będzie można zadawać pisemnie w czasie sesji Q&A. Można je również przesłać wcześniej, jeszcze przed webcastem, na adres: zdrowie@pap.pl.

Cykl spotkań pt. „Zaszczepieni. Bezpieczni. Odpowiedzialni. Eksperckie rozmowy PAP” realizowany jest w ramach edukacyjnego projektu „Science will win”, którego mecenasem jest firma Pfizer.

Vik, zdrowie.pap.pl 
 

Copyright

Wszelkie materiały PAP (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki video) zamieszczone w portalu "Serwis Zdrowie" chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

Id materiału: 1994

Najnowsze

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Co tydzień dostaniesz: najciekawsze artykuły, wywiady i filmy z Serwisu Zdrowie, a także zapowiedzi - materiałów na następny tydzień, konferencji i wydarzeń.

Postaw na wiedzę!

Regulamin

Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.